Mobilne wersje stron

  • mobilne wersje stron

    mobilne wersje stron

Zamawianie projektów responywnych.

Internet nieustannie zmierza w stronę mobilności. Popularność takich urządzeń jak smartfony i tablety sprawiła, że również strony internetowe muszą spełniać coraz większe wymagania i być dostosowane do potrzeb świata wirtualnego. Czy Państwa artystyczna strona www jest responsywna? Czy prawidłowo wyświetla się na smartfonie lub tablecie, zapewniając wygodną obsługę? Jeśli nie, koniecznie należy to zmienić. Załóż artystyczną stronę mobilną. Coraz większy odsetek internautów korzysta z sieci przy pomocy tych urządzeń. Strony, które na małych ekranach wyświetlają się nieczytelnie i są trudne w obsłudze, uzyskują niskie oceny, a przez to wyświetlają na dalszych stronach wyników wyszukiwania.

Posiadanie responsywnej strony lub sklepu internetowego jest ważne dla każde branży. Również tej artystycznej, w której i Państwo działają. Co można zrobić, aby dostosować swoją witrynę i uczynić ją bardziej zaawansowaną technologicznie? Zajmiemy się wprowadzeniem dla Państwa niezbędnych poprawek i modyfikacji, a jeśli będzie to konieczne, zaprojektujemy stronę od nowa, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb dzisiejszych użytkowników internetu.

  • zakładanie stron mobilnych

    zakładanie stron responsywnych

    Projektowanie szablonów, przygotowanie stron oraz sklepów w wersjach na tablety i smartfony. Zamówienia galerii, witryn i sklepów responsywnych. Strony firmowe dopasowane do telefonu.

Do góry