Oferta

Kompletne wykonywanie stron artystycznych:  projekty, adresy, serwery.

Pierwszym krokiem do zaistnienia w internecie jest stworzenie strony www. Jeśli są Państwo artystami i myślą o tym, aby wypłynąć na szerokie wody internetu, nic nie stoi temu na przeszkodzie. Nie tylko zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa taką stronę, ale zadbamy o jej wszystkie techniczne aspekty funkcjonowania. W skład wykonywanych przez nas czynności wchodzi wspólne wybranie nazwy domeny, tak aby idealnie odzwierciedlała Państwa działalność lub markę, jej wykupienie, a także zorganizowanie hostingu dla strony na wydajnym serwerze.

Nie obciążamy Państwa tymi zadaniami. Kompletnie realizujemy strony artystyczne, kierując się tylko jedną wartością – Wasza strona lub sklep internetowy ma funkcjonować niezawodnie, szybko i być wygodna w obsłudze dla każdego, kto na nią wejdzie. Zajmujemy się również bieżącym serwisowaniem stron, wprowadzaniem aktualizacji, poprawek, a także nadzorowaniem bezpieczeństwa jej funkcjonowania, wraz z opcjonalną obsługą adresów pocztowych i ich konfiguracją. Zapraszamy do współpracy samodzielnych artystów, a także stowarzyszenia oraz grupy artystyczne z terenu całej Polski.  

  • samodzielna aktualizacja stron

    Samodzielna edycja stron

    Samodzielna edycja sklepu lub strony www to przede wszystkim dodawanie, usuwanie i modyfikacja już istniejących treści, zdjęć, filmów i innych grafik.

  • mobilne wersje stron

    Mobilne wersje stron

    Posiadanie responsywnej strony lub sklepu internetowego jest ważne dla każde branży. Również tej artystycznej, w której i Państwo działają.

Do góry