Szablony

Gotowe szablony artystyczne stron i sklepów.

Wykonujemy dla strony internetowe dla artystów o różnym profilu działalności. Tworzymy dla muzyków, malarzy, poetów, pisarzy, rzeźbiarzy, a także dla grup, stowarzyszeń i zespołów. Każdy z naszych projektów to kwintesencja piękna, funkcjonalności i celnego odbicia Państwa działalności twórczej. W tym celu korzystamy z dwóch różnych modeli projektowania i budowy stron internetowych.

Pierwszy z nich to gotowe szablony, które następnie są adaptowane do Państwa konkretnych potrzeb. Zmieniony może być w nich układ, kolorystyka, dołożone logo – to tylko wybrane funkcje, które mogą być edytowane zgodnie z oczekiwaniami klienta. Np. zaletą gotowych szablonów sklepowych jest szybki czas wykonania sklepu oraz atrakcyjna cena, za usługę.

Artyści, którzy pragną strony innej od pozostałych, mogą zlecić nam jej zaprojektowanie wg autorskiego pomysłu – Państwa lub jednego z naszych grafików. Polecamy tę usługę wszystkim z Państwa, którzy chcą utrzymać spójność ze swoim dotychczasowym wizerunkiem oraz uzyskać 100 procentową oryginalność strony www.

  • przykłady budowy sklepów artystycznych

    przykłady sklepów artystycznych

    Budujemy łatwe i wygodne sklepy dla osób, których twórczość związana jest z szeroko pojętym rękodziełem, malarstwem i rzeźbą.

  • przykłady budowy stron artystycznych

    przykłady stron artystycznych

    Naszymi klientami są pasjonaci sztuki, amatorzy zamiłowani w tworzeniu "rzeczy pięknych", hobbyści, twórcy ludowi.

Do góry