Opinie

Komentarze i ocena usług Netgalerii

Czy posiadają Państwo stronę internetową? Czy spełnia ona Wasze oczekiwania? Czy jej charakter i wygląd dobrze oddaje artystyczną działalność, którą prowadzicie? Jeśli tak, warto zadbać o kolejne udogodnienia dla klientów, mogące również Państwu przynieść wiele korzyści. Rozwiązaniem, które chcemy Wam zaproponować jest dodanie możliwości komentowania, pisania opinii i rekomendacji przez zadowolonych klientów.

Udostępnienie takiej funkcjonalności ma wiele zalet. Pozwala Państwu poznać wiarygodne opinie klientów o swojej działalności artystycznej, a jednocześnie zachęca wiele osób do dyskutowania o Państwa sztuce. Nie można nie docenić również faktu, że pozytywne opinie wcześniejszych klientów, są skuteczną zachętą dla nowych, aby bliżej zainteresować się Państwa działalnością twórczą. Każda z tych rzeczy będzie miała bezpośrednie przełożenie na wzrost sprzedaży, większą liczbę zamówień oraz rosnącą popularność działalności na rynku polskim i zagranicznym.

Fakt istnienia takiej opcji na stronie, nie odbiera Państwu możliwości moderowania wpisów i decydowania o tym, które z nich mają się wyświetlać, a które nie powinny być widoczne dla innych osób.

  • komentarze na temat Polskiej Netgalerii

    opinie na temat firmy netgaleria

    Projektujemy, budujemy i zakładamy dobre strony internetowe. Wykonujemy pracę, którą uwielbiamy - dla najlepszych klientów na świecie.

Do góry